Imprezy plenerowe i eventy

Separator

STREFA ROZRYWKI I REKREACJI

Karczma Wiejska specjalizuję się w organizacji imprez plenerowych , eventów dla firm oraz biesiad i pikników rodzinnych.
W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajduje się Strefa Rozrywki i Rekreacji. Jest to ogromny, zajmujący ponad 2 ha teren przeznaczony na organizację wszelkiego rodzaju dużych imprez plenerowych.
Teren został profesjonalnie przygotowany, posiada ogrodzenie, oświetlenie, osobne niezależne wejście z parkingu, nawierzchnię przystosowaną do zainstalowania urządzeń typu zamki dmuchane i inne.
Do dyspozycji gości przeznaczone są altany ze strzechy , w których znajduje się kompleksowe zaplecze kuchenne i barmańskie do przygotowania i wydania dań o wysokiej jakości kulinarnej.
Strefa Rozrywki i Rekreacji znajduje się na skraju lasu co zapewnia niepowtarzalny kontakt z naturą z jednoczesną nowoczesną infrastrukturą i profesjonalną obsługą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Separator

IMPREZY FIRMOWE, SPOTKANIA INTEGRACYJNE, SPOTKANIA BIESIADNE

Zajmujemy się organizacją i kompleksową obsługą dużych imprez okolicznościowych. Nasza oferta idealnie sprawdzi się, jeżeli zechcą Państwo zaaranżować niezapomniane przyjęcie firmowe, spotkanie integracyjne lub biesiadne.
Dysponujemy dużym terenem z dala od gwaru miasta,
w sąsiedztwie lasu i malowniczej przyrody. Na terenie Karczmy znajduje się między innymi: plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i zadaszona altana.
Zapewniamy różnorodne menu osobne dla dorosłych i dzieci. Wszystkie dania serwowane
w naszej Karczmie przygotowywane są ze świeżych produktów najwyższej jakości. Menu ustalamy wspólnie z naszymi klientami, aby zadowolić nawet te najbardziej wymagające gusta.
Na życzenie klienta organizujemy różnorodne atrakcje dla dorosłych i najmłodszych. Przy dużych imprezach zapewniamy gościom wyłączność terenu.

Warunki rezerwacji – SPRAWDŻ

Separator

ŚLUBY W PLENERZE

Dzień ślubu to niewątpliwe jeden z tych dni, które pozostaną w Państwa pamięci do końca życia. 
Na terenie naszego obiektu znajduje się także urokliwa altanka pod strzechą, która jest wspaniałą alternatywą dla Urzędu Cywilnego, dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na ślub cywilny. Nasz malowniczy ogród długo pozostanie w Państwa pamięci i będzie idealnym tłem dla pamiątkowych zdjęć ślubnych.
Przyjęcia weselne w Karczmie Wiejskiej organizujemy do maksymalnie 40 osób.

Separator

TARGI I POKAZY FIRMOWE

Na terenie naszego obiektu istnieje możliwość zorganizowania targów i pokazów firmowych. Naszą ofertę dostosowujemy do wymagań i upodobań naszych klientów. Dysponujemy dużym terenem z dala od gwaru miasta, w sąsiedztwie lasu i malowniczej przyrody. Przy Karczmie znajduje się przestronna zadaszona altana.
Nasze altany przygotowujemy do rozłożenia Państwa stoisk branżowych. Zapewniamy podjazd do wyładunku towarów na Państwa stoiska oraz podłączenia do mediów stoisk.
Na życzenie naszych klientów organizujemy różnorodne atrakcje i udogodnienia.

Separator

WYSTAWY I KONKURSY PSÓW RASOWYCH

Karczma Wiejska to idealne miejsce do organizacji wystaw i konkursów dla psów rasowych.
W najbliższym otoczeniu restauracji znajduje się duży ogrodzony teren co czyni go bezpiecznym dla zwierząt. Organizujemy ring i wybieg dla zwierzaków oraz zapewniamy nagłośnienie.
Podczas organizacji takich imprez nieustannie mogą Państwo liczyć na pomoc i porady ze strony zespołu Karczmy.

Separator

URODZINY DZIECIĘCE

Restauracja Karczma Wiejska oferuje Państwu specjalnie przygotowane miejsce na ognisko. To świetna lokalizacja, aby zorganizować spotkanie klasowe, urodziny lub spędzić popołudnie w gronie rodziny i przyjaciół. W naszym najbliższym sąsiedztwie znajduje się las i zagroda żubrów, miejsce to sprzyja zabawie i wytchnieniu, z dala od zgiełku miasta w otoczeniu pięknej przyrody.

Separator

OGNISKA I PIECZENIE KIEŁBASY

Restauracja Karczma Wiejska oferuje Państwu specjalnie przygotowane miejsce na ognisko. To świetna lokalizacja, aby zorganizować spotkanie klasowe, urodziny lub spędzić popołudnie w gronie rodziny i przyjaciół. W naszym najbliższym sąsiedztwie znajduje się las i zagroda żubrów, miejsce to sprzyja zabawie i wytchnieniu, z dala od zgiełku miasta w otoczeniu pięknej przyrody.

Zamów catering okolicznościowy z możliwością dostawy!

KARCZMA WIEJSKA
43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112 B

LOKAL CZYNNY
Poniedziałek – Sobota: 11.00-21.00
Niedziele i Święta: 12.00-21.00

REZERWACJA STOLIKÓW, ZAMÓWIENIA CATERINGU
Tel.: 502 565 414

ZAMÓWIENIA IMPREZ RODZINNYCH, SPOTKAŃ FIRMOWYCH, EVENTÓW
Email: ewa@epart.eu, marketing@epart.eu