Imprezy plenerowe i eventy

Separator

STREFA ROZRYWKI I REKREACJI

Karczma Wiejska specjalizuję się w organizacji imprez plenerowych , eventów dla firm oraz biesiad i pikników rodzinnych.
W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajduje się Strefa Rozrywki i Rekreacji. Jest to ogromny, zajmujący ponad 2 ha teren przeznaczony na organizację wszelkiego rodzaju dużych imprez plenerowych.
Teren został profesjonalnie przygotowany, posiada ogrodzenie, oświetlenie, osobne niezależne wejście z parkingu, nawierzchnię przystosowaną do zainstalowania urządzeń typu zamki dmuchane i inne.
Do dyspozycji gości przeznaczone są altany ze strzechy , w których znajduje się kompleksowe zaplecze kuchenne i barmańskie do przygotowania i wydania dań o wysokiej jakości kulinarnej.
Strefa Rozrywki i Rekreacji znajduje się na skraju lasu co zapewnia niepowtarzalny kontakt z naturą z jednoczesną nowoczesną infrastrukturą i profesjonalną obsługą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Separator

IMPREZY FIRMOWE, SPOTKANIA INTEGRACYJNE, SPOTKANIA BIESIADNE

Zajmujemy się organizacją i kompleksową obsługą dużych imprez okolicznościowych. Nasza oferta idealnie sprawdzi się, jeżeli zechcą Państwo zaaranżować niezapomniane przyjęcie firmowe, spotkanie integracyjne lub biesiadne.
Dysponujemy dużym terenem z dala od gwaru miasta,
w sąsiedztwie lasu i malowniczej przyrody. Na terenie Karczmy znajduje się między innymi: plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i zadaszona altana.
Zapewniamy różnorodne menu osobne dla dorosłych i dzieci. Wszystkie dania serwowane
w naszej Karczmie przygotowywane są ze świeżych produktów najwyższej jakości. Menu ustalamy wspólnie z naszymi klientami, aby zadowolić nawet te najbardziej wymagające gusta.
Na życzenie klienta organizujemy różnorodne atrakcje dla dorosłych i najmłodszych. Przy dużych imprezach zapewniamy gościom wyłączność terenu.

Warunki rezerwacji – SPRAWDŻ

Separator

OGNISKA I PIECZENIE KIEŁBASY

Restauracja Karczma Wiejska oferuje Państwu specjalnie przygotowane miejsce na ognisko. To świetna lokalizacja, aby zorganizować spotkanie klasowe lub wycieczkę. W naszym najbliższym sąsiedztwie znajduje się las i zagroda żubrów, miejsce to sprzyja zabawie i wytchnieniu, z dala od zgiełku miasta w otoczeniu pięknej przyrody.

Separator

Zamów catering okolicznościowy z możliwością dostawy!

KARCZMA WIEJSKA
43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112 B

LOKAL CZYNNY
Poniedziałek – Sobota: 11.00-21.00

Niedziele i Święta: 12.00-21.00

 

REZERWACJA STOLIKÓW, ZAMÓWIENIA CATERINGU
Tel.: 502 565 414

ZAMÓWIENIA IMPREZ RODZINNYCH, SPOTKAŃ FIRMOWYCH, EVENTÓW
Email: ewa@epart.eu, marketing@epart.eu